Reference

Zakázky, které jsme realizovali, firmy, se kterými spolupracujeme

K našim dlouholetým obchodním partnerům (mimo jiné) patří  společnost Bonett (revizní a servisní činnost na nových i stávajících plnících a čerpacích stanicích CNG/LPG), společnost Air Products (revizní a servisní činnost na nových i stávajících instalacích tlakových stanic, zásobníků a rozvodů technických plynů), společnost Aquacentrum Praha (spolupráce v oblasti revizní a servisní činnosti na nových i stávajících plnících stanicích CNG), společnost Správa majetkového portfolia Praha 3 (revizní, kontrolní a servisní činnosti kotelen na zemní plyn a výměníkových stanicích bytových objektů) a mnoho dalších.

K výjimečné pak patří naše spolupráce se státní odbornou organizací TI ČR, ať už v oblasti uvádění vysokotlakých zařízení do provozu či v úspěšných zkouškách zdrcující většiny námi proškolených adeptů na montážní pracovníky či revizní techniky plynových zařízení.

Výběr z referencí

Některé z našich dodávek probíhajících průběžně již několik let

Armat Praha s.r.o.

AutoBinck Real Estate CZ s.r.o. 

BILSTEIN CEE a.s.

Česká unie sportu, z. s.

GZ Media, a.s.

Ministerstvo vnitra

Ondřej - Meissner, spol. s r.o.

Schäfer - Menk s.r.o.

Svoboda Press s. r. o.

TVAJA CNG s.r.o.

Úřad vlády České republiky

WATTCOM s.r.o.

Gaseco
Provádíme revize plynových zařízení a tlakových nádob. Nabízíme vypracování potřebné dokumentace. Poskytujeme montážní práce v oborech sanita, plyn a topení v neomezeném rozsahu. Zajišťujeme pravidelné provozní kontroly regulačních stanic. Prodáváme detektory výskytu topných plynů a spalin.

Pobočka Praha

Gaseco spol.s r.o.
Krymská 273/12
101 00 Praha 10 - Vršovice

Pobočka Mariánské Lázně

Gaseko spol.s r.o.
Franze Kafky 831/9
353 01 Mariánské Lázně